הביטחון שלך בידיים טובות


נושא האבטחה בבתים, בוילות, במבנים משותפים במגדלים ודירות הולך ומתקדם בקצב מהיר מדי שנה, קיים פער אדיר שבלתי ניתן לתיאור או השוואה בין מה שאנו זוכרים ומכירים בתחום האבטחה מתקופת ילדותנו ונעורינו בשנים עברו לבין שלל האפשרויות המגוונות והמורכבות ושלל פתרונות האבטחה שנמצאים ונגישים כיום לכל אחד ואחת.
כולנו מכירים מצויין מתוכניות הטלויזיה השונות את הרגעים הרבים, רגעי שיא העלילה בהם מתועדים ומוקלטים אירועים שונים על ידי שלל אמצעי ומכשירי אבטחה והקלטה, כולנו מבינים ויודעים טוב מאד שכיום בשנת 2019 עם כל הקדמה והאמצעים הטכנולוגים המתקדמים והקיימים חלק גדול מהאירועים שקורים ברחוב ובמרחב הציבורי לצורך הדוגמא מונצחים ומוסרטים הן על ידי מצלמות שנמצאות כיום כמעט בכל בתי העסק ומתעדות את הקורה גם בתוך העסק וגם מחוץ לבית העסק עצמו והן על ידי מצלמות שונות במתחם.
ברור לחלוטין לכולנו שמה שתקף לגבי הרחוב תקף כפליים כמובן לגבי בתים פרטיים, מגדלים וחלק גדול מהדירות, אנו חיים בתחושה מתמדת וקבועה שמלווה אותנו שעה שעה באופן קבוע  שכמעט כל צעד שלנו מונצח בצורה זו או אחרת ומתועד, אם בעבר זו היתה נחלתם הבלעדית של דירות יוקרה ועשירים בלבד אז כיום גם ברחוב צדדי בעיר תוכלו לראות לפעמים שלט בולט ממוקם בכניסה לבניין המשותף שמודיע כי הגינה והבניין מצולמים במשך 24 שעות על ידי חברה א או ב.
אמצעי האבטחה במקביל הפכו זמינים ונגישים הרבה יותר, במחיר כמעט שווה לכל כיס ועם השתכללות הטכנולוגיה והעלייה המתמדת בביקוש פותחו עוד ועוד אפשרויות ואמצעים נוספים (ניתוק המים מרחוק, שליטה מרחוק על מכשירים בבית וכיו”ב וככלל אמצעים טכנולוגים ופרקטים המאפשרים לכם הן למזער פוטנציאל נזקים שעלולים לקרות והן לשלוט בלא מעט אופציות גם כשאתם מחוץ לבית).
נדמה לנו למעשה שכיום קל הרבה יותר לאבטח ולמגן את סביבת המגורים ולשלוט בה, אך רק נדמה.כי בהתייחס למשוואה פשוטה מאד: לא רק אמצעי ההגנה והאבטחה השתכללו עם השנים אלא כמובן גם “הצד שמנגד” שיכלל את אמצעי הפריצה, העקיפה והניטרול וגם הם הפכו מתוחכמים הרבה יותר.
כך שכמובן שישנה חשיבות גבוהה מאד ואף קריטית להתאמת הציוד הנכון עבור צרכי הלקוח בהתאם למבנה המדובר וכמובן ישנה חשיבות קריטית לרמת המקצועיות של הציוד עצמו שיהיה מן החברות הידועות והטובות ביותר בעולם בתחום, אף אחד לא מייחל ולא רוצה למצוא את עצמו במצב שמצלמת האבטחה תקועה או קרסה בדיוק ברגע בו  הוא צריך להוציא ממנה מידע חיוני וחשוב בזמן אמת, ישנה חשיבות גבוהה גם לאיכות הציוד, אופן ההתקנה וההתאמה למבנה.
חברת אי סקיור עוסקת מזה שנים רבות במגוון רחב של מערכות אבטחה לבית , ותשמח להתאים עבורך את הפתרון שיתן לך ולבני ביתך לישון בשקט.

סגירת תפריט