מערכת לניטרול הצפה
החורף והגשמים כבר בפתח ומרגישים כבר את מזג האוויר משתנה לקר. ומשנה לשנה נפח הגשמים והקור עולה, לצערנו החורף מביא עמו גם תוצאות לא כל כך חיוביות במקרים מסויימים כגון הצפה שהיא נזק עצום לבית וכמובן כמו שכולנו יודעים או יכולים לשער – עוגמת נפש תסכול ועצבים רבים לבעל הבית ולמעשה לכל בני הבית כולם.
התמודדות עם הצפה בבית (שאינה בהכרח נגרמת עקב גשם ובאותה מידה עלולה להגרם נניח עקב התפוצצות צינור לצורך הדוגמה) הינה מצב שאף אחד לא מעוניין לחוות ולמצוא את עצמו במרכזו, זה מסוג המצבים שאף אחד כמעט ואינו מתעסק בו או טורח לקרוא עליו חומר הסברתי וחומר כתוב עד שלא נתקל בעצמו בסיטואציה כזו.או אז ההיסטריה שלנו היא כמובן בשיאה וחוסר האונים משלים את החלקים החסרים וגם אז: מה שיעשו הרוב המכריע של האנשים זה פשוט מאד להכנס לאינטרנט ולשלוף מהר ככל האפשר את מספר הטלפון הראשון שעולה להם כמו מתקשרים לשירותי הצלה בזמן חירום.
זה לא חייב להיות כך ואפשר ולדעתנו גם צריך להקדים תרופה למכה.
מעבר לתחושה המשתוללת והצודקת חייבים להודות של חוסר האונים והתסכול ישנה דאגה חזקה ללא מעט דברים בבית שעלולים להנזק או לההרס כליל וכמובן לנזק הכלכלי הלא קל שמתלווה לכל מקרה כזה.הצפה שאינה נעצרת ונבלמת בזמן עלולה לגרור אחריה נזק של עשרות אלפי שקלים, אובדן רב של דברי ערך ובקיצור: ככל שעוצרים את הסחף מהר יותר כך הנזק יהיה קטן יותר ופחות כואב.
בקיצור זה סיוט, בואו נהיה כולנו כנים.
עקב ריבוי גדול של מקרי ההצפה בשנים האחרונות בישראל בעיקר בחודשי החורף ובימים סוערים מאד פיתחנו וייצרנו באי סקיור מערכת ייחודית משלנו לניטרול וזיהוי הצפות מראש, מערכת זו הינה מורכבת לייצור אך פשוטה מאד וקלה להפעלה על ידי כל אדם אשר ניתנת לניהול ולשליטה מהטלפון האישי של בני הבית עצמם ומכל מקום בו יהיו, המערכת הינה למעשה שילוב של מספר אמצעי אבטחה אותם פיתחנו אנו ויצרנו מהם מוצר מקסימלי שנותן פיתרון לבעיה הקשה הזו.
המערכת מאפשרת בקלות רבה ניטרול וניתוק זרימת המים בבית, דבר שעוצר באופן מיידי וחד משמעי את הסחף (ומקטין לכם את הנזק הכלכלי באלפי שקלים. זוכרים?)  וכמו כן המערכת מונחת ומתואמת לשליחת אס אם אס, חשוב מאד לדעת ולהבין כי טיפול מהיר ומוקדם במקרה כזה על ידי המערכת וניטרול זרימת המים המתפרעת בבית חוסכים לכם נזק שעלול לטפס ולהגיע לעשרות אלפי שקלים.

סגירת תפריט