מערכת בקרת כניסה

מערכת בקרת כניסה היא מערכת אשר תפקידה לווסת ולקבוע מי יורשה להיכנס למבנה. מערכות בקרה קיימות בעיקר בבתי עסק או מוסדות שונים אשר מעוניינים להגן על עצמם וצריכים לפקח על הבאים והולכים.
היתרון הגדול של מערכות בקרת כניסה, הוא היכולת לנהל ולשלוט על הכניסה והיציאה של העובדים גם במתחמים שונים בתוך המבנה, לפי חלוקה של בעלי אישורים שונים או רמות אבטחה. מערכות אלו יכולות לתפקד ללא קשר לשעה ביום וכך נחסכות עלויות של שמירה בלילה למשל. המערכת אינה ניידת ולכן בניגוד למפתח אין חשש שתאבד או תיגנב וכך תגיע לידיים שיכולות להסב נזק למקום.
מערכת בקרת כניסה גם חוסכת בהצבת שומר במהלך היום לצורך ויסות התנועה ולכן עדיפה בהרבה מקרים.
ישנן כמה דרכי זיהוי בהן מערכת בקרה יכולה לפעול:
מערכת הזיהוי שנחשבת בימינו לישנה יחסית, היא זיהוי בעזרת כרטיס מגנטי. שיטה זו פחות יעילה, שכן היא מאפשרת העברת הכרטיס לגורמים לא רצויים וכך למעשה מנטרלת את היכולת של המערכת לשלוט בנכנסים והיוצאים. בנוסף, גם ידועה השחיקה הרבה שיש לכרטיסים מגנטיים. בעקבות כך הצורך בהחלפת כרטיסים משפיע על ההוצאות של העסק לרעה.
שיטות זיהוי שהופכות כיום בשוק לנפוצות יותר ויותר הן זיהוי באמצעות קול, באותה צורה בה נעשה זיהוי קולי של המשתמש כאשר אנו מתקשרים לחברה מסוימת.  שיטת הזיהוי החדישה ביותר היא זיהוי על ידי טביעות אצבע. דרך זו היא המאובטחת ביותר לבתי העסק מאחר שאינה ניתנת לזיוף כלל. גם התקלות בשיטה זו פחותות מהממוצע בשאר המערכות. התקלה הנפוצה ביותר היא חוסר יכולת של המערכת לזהות אדם אם הכניס רק את טביעת האצבע של יד ימין שלו למשל, ומשתמש כעת בידו השמאלית לצורך מעבר. הפתרון לתקלה זו הוא פשוט, בעזרת לקיחת דוגמת טביעת אצבע משתי הידיים, כדי לאפשר נוחות למשתמש/ת להיעזר באיזו יד שיחפצו.
כך ניתן לראות בבירור את השפעתה המשמעותית של מערכת בקרת כניסה על יכולת העסק לאבטח את עצמו הן מפני גניבת מידע והן מפני כניסה של גורמים לא מורשים לחלל העסק.
בבתי עסק קטנים לעיתים אין צורך במערכת בקרת כניסה מתקדמת או מסורבלת, שכן מספר הנכנסים הוא מועט או קיימת רק דלת אחת שעליה יש צורך לפקח. לכך קיימות מערכות בקרות כניסה עצמאיות, שלמעשה מותקנות ליד הדלת ואינן מצריכות משאבים נוספים כלל.
כמובן שלא משנה באיזו מערכת נבחר, חשוב להקפיד על חברה אמינה ומוכרת, אשר ניתן לקבל חוות דעת חיוביות לגביה וכן מערכת איכותית שתחזיק מעמד זמן רב, בהתחשב בכך שמערכות אלו נמצאות לרוב בשימוש יום יומי.
בסופו של יום, התקנה של מערכת בקרת כניסה היא פתרון פשוט ולא יקר, כדי שכל בעל עסק יוכל לישון בלילה בשקט.
התקנת בקרת כניסה
מערכת בקרת כניסה זוהי למעשה מערכת שמווסתת את הכניסה למורשים בלבד, באמצעות קוד או כרטיסים, ומשמשת כפתרון אבטחה אפקטיבי ויעיל.
מערכת בקרת כניסה אפשר למצוא בימינו בכל עסק ביטחוני ולא ביטחוני, ואפשר למצוא גם בבתים פרטיים ודירות חדשות.
בקרת כניסה היא הדרך שלך לשמור על רכושך מפני גניבה, להגן על מידע רגיש ולהבטיח את ביטחונך האישי, ואת ביטחון יקירך אם מדובר במקום מגורים, או ביטחון העובדים שלך והאורחים שלך אם מדובר במשרד ובמקום העבודה.
חשוב להדגיש שתרגיש הרבה יותר בטוח עם מערכת בקרת כניסה, מועילה ואפקטיבית שיודעת לענות על הצרכים שלך ושל המקום שלך.
אם הינכם מעוניינים לרכוש מערכת בקרת כניסה, מומלץ לפנות לחברה מקצועית שתדע לתת מענה מידי לכל הדרישות.
כאשר אתם עומדים בפני בחירה של מערכת בקרת כניסה , אנו ממליצים לבחור מערכת איכותית בלבד.
מערכות זולות עלולות ליצור תקלות שונות, ולהתקשות בזיהוי הנכנסים.
על מנת לבחור במערכת איכותית וטובה שתענה על הצרכים שלכם וצרכי הבית או המשרד, אנו ממליצים להתייעץ עם גורם מקצועי הבקיא בתחום.
כמו כן התקנת מערכת בקרת כניסה על ידי גורם לא מקצועי, עלול לגרום לבעיות ותקלות לא רצויות, ובעצם לגרום שהמערכת לא תעבוד וכל גורם לא מוסמך יוכל להיכנס באין מפריע.
כיום ישנם מערכות כניסה עם בקרה על המורשים באמצעות תוכנה ממוחשבת שבודקת את השעות כניסה ויציאה ומבקרת בצורה חכמה על הכניסות והיציאות של כל הדלתות, ויש מערכות כניסה פשוטות עצמאיות, שלא מבצעת שום בקרה ממוחשבת ויודעת לתת מענה מיידי ופשוט לכניסה ויציאה של גורמים מורשים.
בימינו ניתן לחבר לדלת הראשית בבית, ולכל דלת כלשהי במקום העבודה, קודן וקורא קירבה וניתן לשלב ביניהם.
חשוב לבחור חברה טובה מנוסה ומקצועית שתדע לתת מענה מידי בהתקנה של מערכת הכניסה, חשוב לעבוד מול גורם מקצועי שיודע לעבוד עם כל הצרכים, ושידע להתמודד עם תנאי שטח ומבנה.

אנחנו גורם מוסמך ומקצועי ונדע להתאים לך את סוג המערכת הרצויה לך בהתאם לצרכים.
חברתנו היא בעלת ותק רב בשוק, עם ניסיון רב בהתקנת בקרת כניסה, אנו ממליצים ליצור איתנו קשר ולקבל עוד היום ייעוץ מקצועי בנושא בקרות הכניסה כדי שתרגישו בטוחים.
 
 
 
סגירת תפריט